בחירת קלנועית זולה

בחירת קלנועית זולה היא פעולה לא פשוטה בכלל, בכדי למצוא כלי רכב חשמלי במחיר זול והוגן צריכים לא פעם להתפשר על איכות, או להתפשר על דברים אחרים אשר חשובים מאוד למי שצריך את הכלי החשמלי.

אך למרות כל החסרונות הקיימים בכלי רכב חשמלי קטן הוא זה שהחל את פריצת הדרך להרבה מאוד כלים נפוצים שאנו רואים, אם בעבר היינו רואים רק כלים חשמליים לבני הגיל השלישי בקיבוצים, היום אנו רואים כלי רכב חשמלים כמעט בכל מקום החל מאופניים חשמליות קורקינטים חשמליים ואפילו רכבי יוקרה שכל כולם פועלים באופן חשמלי.

החיסכון הרב שיש בכלי רכב חשמלי הופך אותו להיות הכלי המבוקש ביותר, הוא נוח וקומקפטי ניתן לנסוע בו על מדרכות בצורה נוחה ויחד עם זאת למצוא קלנועית זוגית שניתן גם לנסוע בה בבטיחות בצידי הכביש.

מרבית המכוניות החשמליות יקרות יותר ממכוניות בנזין או דיזל מכיוון שהטכנולוגיה עדיין חדשה יחסית. אם אתם חוזרים רק 10 שנים אחורה, אחת המכוניות החשמליות היחידות בכביש הייתה ה- Reva G-Wiz, שהיה איטי, ספרטני, לא בטוח ויכול היה לנסוע לא יותר מ 50 ק"מ במצברים מלאים (בתנאי של השתמשת בהפעלת מזגן או אורות). הרכבים החשמלים הקטנים שיש היום הם מאוד נוחים לבני הגיל השלישי ויחד עם זאת כוללים שכלולים רבים, הם מתאמים לכל תנאי מזג אוויר, החל מימי הקיץ החמים ועד לסגירות חורף.

מקולנועית לרכבים חשמליים מתקדמים

בשנה-השנתיים האחרונות חלה התפרצות של מכוניות חשמליות חדשות שיכולות להסתדר בטווח של 250 קילומטרים ומעלה, ורוב היצרנים מוציאים מיליארדי דולרים בפיתוח דגמים חשמליים. בעוד שרבים מהם עדיין יקרים מדי עבור רוב הקונים, הטכנולוגיה החלה לזלוג למכוניות זולות יותר. כיום, מספר יצרנים ימכרו לכם טהורה מכונית חשמלית במחיר נמוך מ- 200,000 ש"ח וכשדגמים נוספים יגיעו לשוק מדי שנה, בקרוב יהיו הרבה רכבים ניידים זולים יותר לבחירה. דבר אחד שצריך לציין הוא  שהמחירים ברכבים חשמליים יכול לרדת ולעלות בהתאם. ולכן כמעט כולם משתלמים יותר ממה שהם נראים.

הקלנועית החשמליות הטובות ביותר

זה לא אומר שאתם לא יכולים לקנות מכוניות חשמליות במחיר סביר עכשיו – הזול ביותר מתחיל מתחת ל -11,000 ש"ח אבל אתם צריכים לחיות בלי דלתות בקלנועית ובלי מזגן או מערכת חימום. כדאי גם לזכור כי טעינה של מכונית חשמלית יכולה לעלות רק כמה שקלים בודדים ומס הכביש (VED) הוא בחינם, כך שעלויות התפעול הנמוכות יכולות לעלות על המחיר ההתחלתי הגבוה.

אז אם לרגע חשבתם אולי כדי להתנהל בתחבורה ציבורית או לרכוש קלנועית, באופן טבעי ניתן לומר כי קלנועית היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם, מדובר על נוחות, זמינות, ואחזקה זולה. אם אתם לא צריכים לצאת מהעיר בכדי לבצע סידורים רבים קלנועית חשמלית היא הפתרון הטוב ביותר עבורכם. עכשיו שאתם יודעים את היתרונות של בחירת קלנועית זולה כל מה שנשאר לכם הוא למצוא את הקלנועית שתתאים לתקציב שלכם.

Call Now Button